TOP WARSZTATÓW I SZKOLEŃ ZA 2021 i PROGNOZA 2022

📍„Jeszcze nigdy w historii zarządzania, UMIEJĘTNOŚCI MIĘKKIE nie miały tak dużego wpływu na TWARDE WYNIKI jak dziś”

Ranking warsztatów i szkoleń 2021 względem 2020 w naszej firmie zmienił się całkowicie. Różne formy komunikacji, zarządzania czy sprzedaży online, które królowały w ubiegłym roku zastąpiła zdecydowanie Akademia Menedżera w różnych odsłonach. Wydaje się to naturalne w związku z tym, że po pandemii mamy rynek pracownika, a praca nad zatrzymaniem, czy pozyskaniem pracowników wydaje się kluczowa w tym zakresie. LEADERSHIP, umiejętność inspirowania i rozwijania, ODWRÓCONE MOTYWOWANIE (motywowanie oparte na badaniu co motywuje pracownika) i cały panel kompetencji miękkich.

Nasz firmowy ranking wygląda wiec tak:
🔹 MIEJSCE I – AKADEMIA MENEDŻERA – rozumiana jako Akademia Leadershipu, Menedżera i Brygadzisty. Lider transformacyjny, kultura odpowiedzialności, umiejętność zarządzania zmiennością, praca i zarządzanie w modelu hybrydowym, komunikacja wielu poziomów, łączenie celów osobistych z celami organizacji u pracowników. „LUDZIE PRZYCHODZĄ DO FIRMY, A ODCHODZĄ OD SZEFA”, tak przynajmniej pokazują badania. Uważamy więc, że będzie to nadal temat przewodni na 2022.

🔸 CZY W WASZEJ FIRMIE SZKOLENIA UWAŻA SIĘ ZA ROZWÓJ CZY KOSZTY?🔸

🔹 MIEJSCE II – SAMOŚWIADOMOŚĆ – DISC D3 oraz FRIS – jest to zasadniczo również element Akademii Menedżera, jednak tutaj obejmuje całe zespoły. Dziś dla Menedżerów nie ma rozwoju bez samoświadomości, a jeżeli Menedżer zaczyna pracę nad osiąganiem celów od próby naprawiania innych nie widząc siebie w lustrze i nie wiedząc co z tego wynika dla zespołu i jak może to pozytywnie przekładać na zespół, z reguły kończy się to katastrofą lub odejściem ludzi. Z Kolei zespół który jest różnorodny komunikacyjnie jednak ŚWIADOMY i ma wspólne elementy na poziomie wartości i motywacji, potrafi przenosić góry, jeżeli tylko Lider, Menedżer staje na wysokości zadania!
🔹 MIEJSCE III DIGITAL MARKETING – warsztaty i szkolenia w tym zakresie pierwszy raz znalazły się u nas na podium, i jest to oczywiście znak czasu, potrzeba łączenia różnych form promocji z wykorzystaniem internetu.
🔹 MIEJSCE IV – AKADEMIA SPRZEDAŻY – tutaj wiedzie sprzedaż przez telefon, matematyka handlowa i sprzedaż KAM. Dawniej niekwestionowany numer jeden.
🔹 MIEJSCE V – OSWAJANIE STRESU i praca w otoczeniu VUCA jako radzenia sobie ze zmiennością otaczającej nas rzeczywistości.

📍 NAJBLIŻSZY TREND to rozwijanie kultury zaangażowania, odpowiedzialności i  wykorzystywanie odwróconej motywacji.
– Samoświadomość jako absolutne minimum nie tylko dla zrozumienia własnej osoby rozwoju leadershipu ale przede wszystkim dla budowania zespołu.
– B
udowania umiejętności zachęcania do dołaczenia w osiąganiu CELÓW!
– Budowanie ZAUFANIA jako podstawy kontaktów z klientami.

ZAPRASZAMY Zapisz się TERAZ! 

AKADEMIA LEADERSHIPU: https://4value.com.pl/oferta/warsztaty-rozwojowe/leadership/

KALENDARZ SZKOLEŃ OTWARTYCH: https://4value.com.pl/szkolenia-otwarte-kalendarium/