Po ogłoszeniu pierwszego lockdownu kilka współpracujących z nami firm zwróciło się do nas o warsztaty online live. Zrobiliśmy wywiady z klientami i zapytaliśmy z czym kojarzą im się dobre warsztaty online. Okazało się, że mało kto potrafił odpowiedzieć, najczęściej odpowiedzi zawierały się w trzech różnych zdaniach:

  1. Aby było jak na normalnych szkoleniach stacjonarnych
  2. Aby było ciekawie, angażująco, interaktywnie
  3. Aby nie było tak, że trener siedzi przed komputerem i przez cały dzień pokazuje prezentacją.

Postawiliśmy sobie za zadanie, opracowanie tak programu aby po szkoleniu uczestnicy mogli powiedzieć tak jak w punkcie pierwszym tj. było jak na szkoleniu stacjonarnym.

Stąd zainwestowaliśmy w rozbudowę STUDIA 4V i opracowali ćwiczenia angażujące uczestników, tak jakby byli uczestnikami na szkoleniu.


Cieszą nas więc OPINIE:

“Rozmawialiśmy z uczestnikami. Szkolenie super, pomocne zarówno wziąwszy pod uwagę aspekty techniczne jak i zmianę myślenia. Forma STUDIA 4V z pewnością to coś innego – a może inaczej – przypominało szkolenie w salce. Dawało poczucie zaangażowania i aktywności. Jeszcze raz dziękuję” Wojtek, Dyrektor Sprzedaży Firma Farmaceutyczna.

Bardzo dziękuję za wczorajsze warsztaty 😊 Trenerka była świetna, treści, ćwiczenia, propozycje radzenia sobie w trudnych sytuacjach bardzo trafione. Niby szkolenie cały dzień, a nawet nie wiem kiedy ten czas uciekł. Zachęciło mnie to do samodzielnego poszukiwania ćwiczeń rozwojowych i zdecydowanie muszę sobie powtarzać ćwiczenie o zmienianiu podejścia. Super!” Asia uczestnik szkolenia.

Pierwszy raz brałam udział w takim szkoleniu. Myślałam, że online to nie ma sensu, jednak tutaj pełne zaskoczenie. Ćwiczenia  na macie, trening uważności, praca w grupach, zadania na przerwy wszystko to sprawiało pełne zaangażowanie. Dodatkowo warunki STUDIA dają wrażanie jakby się było rzeczywiście na sali.” Marta, National Sales Manager 

 

Kolaż autorstwa Mateusz Kochanek