Andrzej Kochanek, MBA

Dyrektor Generalny i współwłaściciel – 4VALUE Business Consulting
Odpowiada za strategiczny rozwój 4VALUE w obszarze doradztwa biznesowego, szkoleń i wdrożeń IT. Menedżer, trener biznesu, konsultant, coach i mentor.
Ekspert specjalizujący się w zarządzaniu strategicznym,  efektywności biznesu, sprzedaży, budowaniu leadershipu,  oraz rozwoju osobistym. Przez 17 lat zajmował się zarządzaniem w dużych firmach giełdowych, krajowych i międzynarodowych, jako Dyrektor Sprzedaży, Prezes i Dyrektor Zarządzający. Absolwent Executive MBA Illinois State University oraz Politechniki Łódzkiej.
W latach 2010/2012 członek zarządu Izby Gospodarczej Farmacja Polska. Autor wielu artykułów o zarządzaniu i sprzedaży. W ramach projektów strategicznych uczestniczy w zarządzaniu jako „Wirtualny Członek Zarządu®”. Łączy duże doświadczenia biznesowe w zarządzaniu z elementami przywództwa, mentoringu oraz psychologicznymi podstawami osiągania rezultatów. Pracuje mentoringowo z Członkami Zarządów i Właścicielami firm. Jako jeden z niewielu konsultantów na rynku ma doświadczenie jako Prezes firmy zatrudniającej 400 osób i Dyrektor Zarządzający spółki z prawie 6500 pracowników na pokładzie.

 

Paweł_HaponiukPaweł Haponiuk

Partner Zarządzający 4VALUE Business Consulting
Odpowiada za projekty doradcze, badania oraz  szkolenia z zakresu Akademii Skutecznej Sprzedaży. Konsultant, trener biznesu i coach.
Ekspert w zakresie zarządzania, sprzedaży i zarządzania projektami.
Współtwórca pojęcia Matematyka Handlowa. Swoje doświadczenie zdobywał przez blisko dwadzieścia lat na stanowiskach m.in. Sales Managera, National Key Account Mangera, National Sales Managera w międzynarodowych firmach z branż produktów użytkowych i FMCG. Członek wielu zespołów projektowych z zewnętrznymi partnerami. Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu oraz Szkoły Coachów. Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Specjalizuje się w programach wzrostu efektywności firm, tak w obszarze produkcji jak i OFFICE – w tym LEAN Management (absolwent Lean Manufacturing na Uniwersytecie im. Łazarskiego w Warszawie), projektowaniu i prowadzeniu szkoleń z zakresu budowania strategii współpracy z kluczowymi klientami, zarządzania zespołami sprzedażowymi, wykorzystania elementów finansowych do budowaniu strategii sprzedaży.

 

ZuziaZuzanna Mazurek

Partner Zarządzający 4VALUE Business Consulting oraz
Prezes Zarządu International Coach Federation (ICF).
Odpowiada za rozwój usług w zakresie strategii komunikacji, PR i CSR, zastosowaniu coachingu i mentoringu w biznesie oraz szkoleń rozwojowych w tym obszarze.  Przez ponad dziesięć lat pracowała w branży public relations, gdzie zajmowała się projektowaniem strategii komunikacyjnej, działaniami government affairs, community relations, CSR oraz sponsoringiem.
Ekspert w zakresie komunikacji, coachingu, wystąpień publicznych, storytellingu i rozwoju osobistego.  Wspierała członków zarządów w kreowaniu wizerunku i przygotowaniach do wystąpień publicznych. Współpracowała m.in. z takimi markami jak Citi Handlowy, Microsoft, Gillette, Airbus, FedEx, czy PKO BP SA. Certyfikowany story coach, dyplomowany trener biznesu, specjalista od komunikacji. Pracuje w relacji coachingowej, zarówno z grupami, jak i indywidualnie. Wspiera klientów w osiąganiu ważnych celów, znajdowaniu najlepszych dla nich rozwiązań i wdrażaniu ich w życie. Jako story coach towarzyszy klientom w budowaniu Personal Brandingu, odkrywaniu swoich historii i tworzeniu nowych. Pomaga również zbudować osobisty sposób komunikacji, który ma na celu budowanie zaangażowania odbiorców – zarówno potencjalnych klientów czy partnerów biznesowych, jak i podwładnych lub sojuszników w organizacji.

Dr inż. Andrzej Kędzior

Dyrektor Działu IT – 4VALUE Business Consulting
Doświadczony konsultant i kierownik projektów informatycznych, team leader, projektant i programista. Od wielu lat kieruje przedsiębiorstwami IT jako dyrektor zarządzający/prezes.
Ekspert w zakresie budowania oprogramowania dostosowanego do potrzeb firmy. Realizował projekty informatyczne dla międzynarodowych korporacji, instytucji publicznych i firm z sektora MŚP. Doktor Nauk Technicznych, ukończył Politechniką Warszawską, gdzie kilkanaście lat pracował jako nauczyciel akademicki.

 

 

Izabela Lewandowska

Kierownik Działu Srzedaży 4VALUE Business Consulting
Odpowiada za funkcje sprzedażowe oraz dział telemarketingu w 4VALUE. Życiowa optymistka. Od 15 lat związana z prowadzeniem zespołów sprzedażowych BOK. Specjalizuje się w budowaniu relacji z klientami i rozwijaniu sprzedaży.  Koordynuje pracę trenerów w ramach przygotowywanych szkoleń  i projektów biznesowych. Prywatnie lubi żeglować i na co dzień łapać wiatr w żagle.

4vx4