znak_check IGEPA

„Program operacyjnej współpracy dla Zarządu – 4Value przekłada się na działania wychodzące poza doświadczenia firmy i ograniczenia branży, dając impuls do ciągłego rozwoju i wzrostu ponad rynek”.

Przemysław Januszko Prezes Zarządu IGEPA Polska sp. z o.o.

znak_check IGEPA

"Program rozwoju sprzedaży - Sales Up" 4Value sprawił, że z sytuacji wojny cenowej na rynku i problemów w sprzedaży przeszliśmy do pozycji lidera zmian na rynku, z najlepszym wynikiem w branży i stabilnym wzrostem spółki. Również szkolenia i warsztaty 4Value wnikają głęboko w specyfikę firmy pomagając efektywnie w osiąganiu rezultatów. Współpraca od wielu lat przekłada się na pozytywne wyniki".

Przemysław Januszko Prezes Zarządu IGEPA sp. z o.o.

znak_check CHIESI POLAND

"Długookresowa współpraca z 4Value Business Consulting na wielu płaszczyznach wniosła istotny wkład w rozwój naszych produktów na rynku i wzrost firmy".

Krzysztof Łokaj
General Manager Chiesi Poland sp. z o.o.

znak_check CHIESI POLAND

"Program poprawy dostępności i rozwiązania dla systemu dystrybucji i sprzedaży 4 Value Business Consulting przyczyniły się do znacznego polepszenia dostępności naszych leków na rynku, a  wdrożone wsparcie w zakresie instrumentów IT i analizy danych dały nam przejrzysty obraz sytuacji na rynku".

Grzegorz Telega
Logistic Manager Chiesi Poland sp. z o.o.

znak_check RESTART PLUS

"Długookresowa współpraca z 4Value Business Consulting pomogła nam przekształcić sprzedaż w skutecznie działający mechanizm, zaprojektować i wdrożyć właściwe rozwiązania informatyczne CRM oraz DI oraz stanowiła ważny elementem wsparcia dla Zarządu i Kadry Zarządzającej w szybkim rozwoju firmy.
Szkolenia i warsztaty 4Value prowadzone przez praktyków biznesu - po prostu polecam".

Grzegorz Mierzejewski
Prezes Zarządu Restart Plus sp. z o.o.

znak_check HERBAPOL WROCŁAW

"Współpraca z 4Value Business Consulting przyniosła nam szerokie spojrzenie na rynek dystrybucji i różnych mechanizmów oddziaływania na rynku farmaceutycznym z równoczesnym dostosowaniem zespołu sprzedaży do zmieniającego się otoczenia".

 Jarosław Zawisza Dyrektor ds. Handlu

 znak_check SERVIER POLSKA

"W imieniu firmy Servier, chciałbym bardzo gorąco podziękować Panu Andrzejowi Kochankowi i firmie 4Value za współpracę i konsultacje biznesowe w wielu projektach, którymi firma Servier zajmuje się na polskim rynku farmaceutycznym. Bez wahania mogę polecić firmę 4Value i Pana Andrzeja Kochanka jako partnera, który wesprze każdy projekt i wspólnie znajdzie skuteczne rozwiązanie w każdej sytuacji. Konsultanci i trenerzy 4Value wykazują się doskonałym przygotowaniem merytorycznym oraz kompleksową wiedzą nt. rynku farmaceutycznego co jest niezwykle pomocne w odpowiednim przygotowaniu naszych projektów".

Jacek Szczepański
Commercial Manager Servier Polska sp. z o.o.

znak_checkPETROCHEMIA BLACHOWNIA

"Pragnę zarekomendować firmę 4VALUE Business Consulting, która przeprowadziła szkolenia z zakresu Zarządzania Projektami dla pracowników Petrochemia Blachownia S.A (...)".

Piotr Trenczek  - Dyrektor Techniczno-Inwestycyjny
Dariusz Balicki  - Członek Zarządu

znak_check YKK POLAND

"Uważam, że szkolenia były przeprowadzone w sposób profesjonalny, sprawny  oraz efektywny z indywidualnym podejściem. Dodatkowym atutem była niezwykle twórcza atmosfera.  Umiejętności praktyczne wyniesione ze szkolenia jak też nasze doświadczenia pozwolą nam pracować efektywniej oraz z większym przekonaniem i nowym podejściem do trudnych spraw".

Piotr Łaszczyk
Dyrektor Sprzedaży YKK Poland Sp. z o.o. 

znak_check GREJSPOL

"Program sukcesji menedżerskiej 4 Value dał nam, pierwszy raz po wielu próbach, menadżera, który wszedł skutecznie w kulturę firmy, a nas przygotował do tego procesu".

Szkolenia 4Value Business Consulting pozwoliły zespołowi handlowców przejść od sprzedaży reaktywnej do sprzedaży aktywnej w której przedstawiciel pełni rolę doradcy klienta i partnera biznesowego".

Jan Bardzik Vice prezes i właściciel Grejspol sp. z.o.o.