znak_check IGEPA

„Program operacyjnej współpracy dla Zarządu - Wirtualny Członek Zarządu®– 4VALUE przekłada się na działania wychodzące poza doświadczenia firmy i ograniczenia branży, dając impuls do ciągłego rozwoju i wzrostu ponad rynek”.

Przemysław Januszko Prezes Zarządu IGEPA Polska sp. z o.o.

znak_check IGEPA

"Program budowy strategii - STOP-LOOK-GO!® - 4VALUE sprawił, że z sytuacji wojny cenowej na rynku i problemów w sprzedaży przeszliśmy do pozycji lidera zmian na rynku, z najlepszym wynikiem w branży i stabilnym wzrostem spółki. Również szkolenia i warsztaty 4VALUE wnikają głęboko w specyfikę firmy pomagając efektywnie w osiąganiu rezultatów. Współpraca od wielu lat przekłada się na pozytywne wyniki".

Przemysław Januszko Prezes Zarządu IGEPA sp. z o.o.

znak_check CHIESI POLAND

"Długookresowa współpraca z 4VALUE Business Consulting na wielu płaszczyznach wniosła istotny wkład w rozwój naszych produktów na rynku i wzrost firmy".

Krzysztof Łokaj
General Manager Chiesi Poland sp. z o.o.

znak_check CHIESI POLAND

"Program poprawy dostępności i rozwiązania dla systemu dystrybucji i sprzedaży 4 VALUE Business Consulting przyczyniły się do znacznego polepszenia dostępności naszych leków na rynku, a  wdrożone wsparcie w zakresie instrumentów IT i analizy danych dały nam przejrzysty obraz sytuacji na rynku".

Grzegorz Telega
Logistic Manager Chiesi Poland sp. z o.o.

znak_check GRUPA ZIBI

Szukaliśmy partnera do przeprowadzenia naszej firmy przez proces budowania strategii oraz wypracowania inicjatyw, które pomogą nam ją zrealizować. Po analizie i kilku spotkaniach z różnymi firmami zdecydowaliśmy się na współpracę z 4VALUE® Business Consulting. Metodologia STOP-LOOK-GO® pozwala w naturalny sposób przejść przez wszystkie elementy budowania i wdrożenia strategii,  dając równocześnie podstawy do wdrożenia procesu strategicznego jako stałego elementu rozwoju  firmy.

Polecam  firmę 4VALUE® Business Consulting.

Zbigniew Pietrzak
Prezes i Właściciel ZIBI S.A.
(Time Trend, Riff, Noble Place, Mont Blanc, Longchamp)

znak_check AKWIB

"Przenosiny zakładu wraz z instalacją nowej linii produkcyjnej planowaliśmy już od wielu miesięcy. Po zrobieniu przetargu i rozmowach weryfikacyjnych, wybraliśmy do przeprowadzenia procesu firmę 4VALUE® Business Consulting. Diagnoza obecnego stanu i zaplanowanie procesów w nowym miejscu, połączyliśmy z wdrożeniem Lean Management w firmie. 5S, SMED, OEE i inne narzędzia LEAN zintegrowaliśmy z nowym podejściem do zarządzania".

"Prawie dwuletnia współpraca z firmą 4VALUE® Business Consulting, pozwoliła nam przejść przez cały proces bardzo efektywnie, przy równoczesnym zwiększeniu zaangażowania pracowników. Doświadczenie i profesjonalizm konsultantów 4VALUE oraz program dla właścicieli: Wirtualny Członek Zarządu®  rozwinął nasze kompetencje menedżerskie oraz przywódcze, pokazał jak rozwiązywać codzienne problemy operacyjne i dał nam duże wsparcie w podejmowaniu ważnych decyzji.'
Polecam  firmę 4VALUE® Business Consulting i  mam nadzieję na dalszą owocną współpracę

Krzysztof Brzęczek
Prezes i Właściciel AKWIB Sp. z o.o. 

znak_check YKK POLAND

"Uważam, że szkolenia były przeprowadzone w sposób profesjonalny, sprawny  oraz efektywny z indywidualnym podejściem. Dodatkowym atutem była niezwykle twórcza atmosfera.  Umiejętności praktyczne wyniesione ze szkolenia jak też nasze doświadczenia pozwolą nam pracować efektywniej oraz z większym przekonaniem i nowym podejściem do trudnych spraw".

Piotr Łaszczyk
Dyrektor Sprzedaży YKK Poland Sp. z o.o. 

znak_check RESTART PLUS

"Długookresowa współpraca z 4VALUE Business Consulting w ramach programu Wirtualny Członek Zarządu® pomogła nam przekształcić sprzedaż w skutecznie działający mechanizm, zaprojektować i wdrożyć właściwe rozwiązania informatyczne CRM oraz DI oraz stanowiła ważny elementem wsparcia dla Zarządu i Kadry Zarządzającej w szybkim rozwoju firmy.
Szkolenia i warsztaty 4VALUE prowadzone przez praktyków biznesu - po prostu polecam".

Grzegorz Mierzejewski
Prezes Zarządu Restart Plus sp. z o.o.

znak_check GREJSPOL

"Program sukcesji menedżerskiej 4 VALUE dał nam, pierwszy raz po wielu próbach, menadżera, który wszedł skutecznie w kulturę firmy, a nas przygotował do tego procesu".

Szkolenia 4VALUE Business Consulting pozwoliły zespołowi handlowców przejść od sprzedaży reaktywnej do sprzedaży aktywnej w której przedstawiciel pełni rolę doradcy klienta i partnera biznesowego".

Jan Bardzik Vice prezes i właściciel Grejspol sp. z.o.o. 

znak_check LEO PHARMA

"Z 4VALUE Business Consulting  współpracujemy już od kilku lat na wielu płaszczyznach.
Rozpoczęliśmy od projektu budowy strategii, stosując metodologie STOP-LOOK-GO®.  Metoda umożliwia zarówno kreatywne tworzenie strategii jak i jej dostosowanie od zmieniającej się sytuacji na rynku. Uwzględnia bieżącą perspektywę oraz plan działań w krótkim i długim okresie.

Kolejnym obszarem współpracy są szkolenia zarówno dla osób zarządzających jak i sprzedaży. Konsultanci i trenerzy 4VALUE wykazują się doskonałą znajomością branży, przygotowaniem merytorycznym, oraz doświadczeniem w zarządzaniu strategicznym, sprzedażą czy problemami związanymi z działaniami w trade, dystrybucji, promocji czy marketingu.
W imieniu swoim i firmy LEO Pharma serdecznie polecam firmę 4VALUE Business Consulting".

 Adam Czerw
General Manager

 znak_check SERVIER POLSKA

"Udział w wieloetapowy programie Wirtualny Członek Zarządu® umocnił moje kompetencje menedżerskie, pomógł mi być bardziej świadomym liderem zespołu. Doradcy 4 VALUE Business Consulting w naturalny sposób budują zaufanie do swojego klienta, co mocno przekłada się na wysoką jakość szczerej dyskusji. W całym procesie dotknęliśmy całego wachlarza umiejętności przywódczych, rozwiązywaliśmy bieżące, często trudne tematy. Swobodnie mogliśmy podyskutować o nowych wyzwaniach mojego działu jak również firmy. Nieodłącznym elementem spotkań była żywa dyskusja na temat realnych wyzwań, operacyjnych problemów i szukania najkorzystniejszych rozwiązań. Nie do przecenienia był przewijający się aspekt działania zespołowego, indywidualnego podejścia do każdego pracownika.
Polecam tą formę współpracy z Zespołem 4VALUE".

Maciej Lejcuś
Dyrektor Działu Sprzedaży i Handlowego Servier Polska sp. z o.o.

znak_check iSpot

"W 2021 roku pierwszy raz skorzystaliśmy ze szkoleń dostarczanych przez firmę 4VALUE. Od tego czasu otrzymaliśmy kilkanaście merytorycznych, praktycznych i efektywnych szkoleń dla naszych Pracowników. Analiza potrzeb szkoleniowych za każdym razem była wykonana na najwyższym poziomie – tak samo jak prowadzenie szkoleń oraz ewaluacja. Dziękuję również za profesjonalną obsługę Klienta oraz pełne wsparcie w aspekcie organizacji i planowania szkoleń".

 Jakub Rataj
Training & Development Manager

znak_check HERBAPOL WROCŁAW

"Współpraca z 4VALUE Business Consulting przyniosła nam szerokie spojrzenie na rynek dystrybucji i różnych mechanizmów oddziaływania na rynku farmaceutycznym z równoczesnym dostosowaniem zespołu sprzedaży do zmieniającego się otoczenia".

 Jarosław Zawisza Dyrektor ds. Handlu

 znak_check SERVIER POLSKA

"W imieniu firmy Servier, chciałbym bardzo gorąco podziękować Panu Andrzejowi Kochankowi i firmie 4VALUE za współpracę i konsultacje biznesowe w wielu projektach, którymi firma Servier zajmuje się na polskim rynku farmaceutycznym. Bez wahania mogę polecić firmę 4Value i Pana Andrzeja Kochanka jako partnera, który wesprze każdy projekt i wspólnie znajdzie skuteczne rozwiązanie w każdej sytuacji. Konsultanci i trenerzy 4VALUE wykazują się doskonałym przygotowaniem merytorycznym oraz kompleksową wiedzą nt. rynku farmaceutycznego co jest niezwykle pomocne w odpowiednim przygotowaniu naszych projektów".

Jacek Szczepański
Commercial Manager Servier Polska sp. z o.o.

znak_checkPETROCHEMIA BLACHOWNIA

"Pragnę zarekomendować firmę 4VALUE Business Consulting, która przeprowadziła szkolenia z zakresu Zarządzania Projektami dla pracowników Petrochemia Blachownia S.A (...)".

Piotr Trenczek  - Dyrektor Techniczno-Inwestycyjny
Dariusz Balicki  - Członek Zarządu

znak_check GREEN FACTORY BRONISZE

"Współpraca z 4VALUE Business Consulting w ramach programu Wirtualny Członek Zarządu© w trudnym covidowym czasie, w którym prowadziliśmy także restrukturyzację spółki, dała nam ogromne wsparcie podejmowaniu właściwych decyzji, przygotowaniu i rozwoju zespołu oraz budowaniu strategii firmy według metodologii STOP-LOOK-GO®.

Szkolenia 4VALUE Business Consulting, prowadzone przez osoby, które same w przeszłości zarządzały zespołami łączą w doskonały sposób wiedzę merytoryczną, wysokie zaangażowanie i doświadczanie uczestników  w trakcie warsztatów z praktycznymi narzędziami do wdrożenia.

Polecam firmę 4VALUE, z którą współpracujemy już ponad rok”.

Michał Gidaszewski - Prezes Zarządu
GREEN FACTORY BRONISZE