Nominacja do nagrody CHAMPION BIZNESU dla 4VALUE

Miło nam poinformować, że nasza firma została nominowana do nagrody CHAMPION BIZNESU za istotny wkład w rozwój gospodarczy, przyznawanej przez EUROPEJSKI OŚRODEK ROZWOJU GOSPODARKI oraz portal www.gazetaprawna.pl. Celem nagrody jest uhonorowanie przedsiębiorstw, które promują pozytywny wizerunek polskiej gospodarki, szanują zasady odpowiedzialnego biznesu, inspirują do wykorzystywania dobrych praktyk. Charakteryzuje je odpowiedzialność, rzetelność oraz partnerstwo, co stanowi swoisty wzór dla innych podmiotów gospodarczych.

Laureatów nagrody wybierze kapituła programowa. To prestiżowe wydarzenie biznesowe odbędzie się w ramach MIĘDZYNARODOWEGO FORUM GOSPODARCZEGO już 06 czerwca 2024 r.na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Link do strony wydarzenia: http://miedzynarodowe-forum.pl. Całość zakończy się uroczystą galą wręczenia nagród. 

PATRONI WYDARZENIA NBCR, DZIENNIK GAZETA PRAWNA, EUROPEJSKI OŚRODEK GOSPODARCZY, PANORAMA GOSPODARCZA
Międzynarodowe Forum Gospodarcze to cykliczne wydarzenie biznesowe organizowane przez Europejski Ośrodek Rozwoju Gospodarki i gazeta.prawna.pl, które na stałe wpisało się w kalendarz najważniejszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń gospodarczych w kraju.

AUTORKA KOLAŻU: Agata Muszyńska