Nasi Partnerzy Biznesowi, wspierają wzajemny rozwój:

IZBA GOSPODARCZA FARMACJA POLSKA

Z przyjemnością informujemy, że należymy do grona firm zrzeszonych w “Izbie Gospodarczej Farmacja Polska”.  Wiemy, że to również wyzwanie. Rynek Farmaceutyczny zmienia się w szybkim tempie, nadawanym przez zmiany prawne, zasady refundacji, nowe technologie, formy leczenia, innowacje itd. stawia do wysokie wymagania wobec uczestników rynku, powoduje także, że głos środowiska jest bardzo ważny dla wypracowania odpowiednich standardów i stworzenia najlepszych warunków opieki dla pacjentów.

IDEO FORCE

Ideo Force to agencja e-marketingowa i e-commerce zapewniająca kompleksową obsługę marki w Internecie. Wspieramy Klienta na każdym etapie rozwoju firmy – począwszy od opracowania strategii, przez jej realizację, aż po analizę i optymalizację. Jesteśmy doświadczonym zespołem, dla którego marketing internetowy to nie tylko praca ale przede wszystkim pasja. Działamy w obszarach SEM, SEO, performance marketing, content marketing, user experience – UX, e-mail marketing. Ideo Force to sprawdzona agencja SEO / SEM / ECOMMERCE. Zadbaj o skuteczny marketing dla Twojej firmy.

 

EXPERTS IN PHARMA

Experts In Pharma jest portalem branżowym, działającym w obszarze przemysłu farmaceutycznego. Portal monitoruje najważniejsze wydarzenia w branży tj. działania strategiczne, informacje o planach i wdrożeniach nowych cząsteczek, inwestycjach,  fuzjach i akwizycjach oraz innych działaniach biznesowych. Ponadto publikuje artykuły i materiały rozwojowe w obszarze strategii działania, sprzedaży i marketingu, cyfrowej przemiany firm, rozwoju HR, budowania Leadershipu oraz psychologii w biznesie.

MODEL FRIS®

Badanie FRIS®  styl myślenia i działania, to pierwsze całkowicie Polskie narzędzie rozwojowe oparte są na interpretacjach typów psychologicznych, które bazuje na teorii z obszaru psychologii poznawczej. Określa:

  •  Styl myślenia
  •  Styl działania
  •  Proces Grupowy

Badanie jest zaawansowanym narzędziem rozwojowym dla Menedżera, Przedstawiciela, Specjalisty HR. Pozwala zwiększyć efektywność działań w firmie i życiu poprzez identyfikację stylu myślenia i działania oraz przełożenie tego na współpracę z innymi. Bardzo skuteczne w zarządzaniu, sprzedaży, rekrutacji, budowaniu zespołu. Podnosi efektywność w procesach komunikacji, sprzedaży i zarządzania.  Można go wykonać indywidualnie jako element rozwoju osobistego lub dla całej grupy np. kadry kierowniczej, handlowców, danego działu, czy zespołów projektowych. Doskonałe narzędzie do pracy z klientami, pracownikami lub współpracownikami, w działaniach projektowych.