Konferencja lunch z e-commerce 2023

Jak sprawić aby nadal mocno rosnąć w e-commerce w obliczu świata BANI?

O tym będziemy mieli okazję przekonać się już 8 września w Warszawie, podczas 7. edycji @Konferencja Lunch z e-commerce, której mamy przyjemność być partnerem!

W tym roku wydarzenie odbędzie się pod hasłem „Sprzedaż rośnie w nas! O maksymalizacji zysków w czasach (do) BANI okiem ekspertów branży e-commerce”.

Żyjemy w czasach BANI, każdego dnia mierząc się z wyzwaniami, stawianymi nam przez kruchą, niespokojną, nieliniową i niezrozumiałą rzeczywistość. Zastanawiamy się też co przyniesie nam przyszłość, próbując przygotować się na różne scenariusze w biznesie.

Konferencja Lunch z e-commerce będzie pełna merytorycznych prelekcji, cennych zwłaszcza dla przedstawicieli branży handlu elektronicznego, którzy chcą:

  • dowiedzieć się, jak w pełni wykorzystać potencjał sprzedażowy w swojej firmie?
  • spojrzeć na swoją działalność w szerszym kontekście,
  • poznać skuteczne sposoby optymalizacji kosztów w e-commerce,
  • odkryć moc zespołu, by zwiększyć efektywność sprzedaży.

Jako partner tego wyjątkowego wydarzenia, przygotowaliśmy specjalny KOD RABATOWY: 4VALUE_50_2023, który upoważnia do otrzymania 50% zniżki na zakup biletu.

W imieniu swoim, jak i organizatora – agencji e-commerce i e-marketingu @Ideo Force – serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

ZAMÓW WARSZTATY lub ZAPISZ SIĘ NA: DIGITAL MARKETING https://4value.com.pl/digital-marketing/

SERDECZNIE ZAPRASZAM: Izabela Lewandowska