GDZIE ONLINE STAŁO SIĘ PRAWDZIWYM WYZWANIEM?

PRZEDSTAWICIELE MEDYCZNI (PM)– przez lata poukładany rynek, praktycznie zatrzymał się wraz z pandemią. Ponieważ wciąż wiele zakażeń powstaje w przychodniach i szpitalach to mimo, że PM powoli zaczynają wracać, przyjdzie nam poczekać na normalność w tym zakresie. Jak PM ze spotkań, które uwielbia ma wcielić się w rolę TELEMARKETERA, gdy dzwoniących jest za dużo, a sami lekarze są w trudnej sytuacji? Zamów Projekt!

PRZEDSTAWICIELE FARMACEUTYCZNI (PF) I HANDLOWI (PH) – ta grupa już wcześniej pracowała na różnego rodzaju aplikacjach do SPRZEDAŻY i kontakcie telefonicznym. PF i PH łatwiej było przejść na online, a dobre standardy rozmowy przez telefon staną się podstawą jeszcze lepszych transakcji.

📍 Czy ktoś z Was przed pandemią korzystał z teleporady medycznej?

TELEPORADA – dzisiaj wszystkie największe przychodnie i szpitale uruchomiły TELEWIZYTY. Pacjent nie potrafi sam dobrze opisać objawów, a sami lekarze wcześniej także nie byli szkoleni z „porady online”, a jak dodamy do tego realną odpowiedzialność za wirtualną poradę, stres może być niewyobrażalny.

NAUCZYCIELE – podobnie jak lekarze zostali zaskoczeni koniecznością  „lekcji online”. O dziwo część osób płynnie podjęła wyzwanie, jednak dla wielu było to trudne w realizacji. Z czasem widać duży progres i w jakości lekcji jak i w opanowaniu technikali.

PRACOWNICY BIUROWI – wcześniej każdy chętnie korzystał z „Home Office”. Nikt jednak nie zastanawiał się co się stanie gdy cała firma przeprowadzi się do domu. Jak powiedziała jedna znajoma z dużej firmy: „to koszmar… nie możemy się odnaleźć”. Konsultowanie wszystkiego online, przy akompaniamencie dzieci i rodzin…uf „Jeszcze nigdy nie pracowałam tak dużo i kończyłam tak zmęczona” no i nie ma dokąd uciec. Zapytaj o Projekt!

📍 Magia dobrego warsztatu online live tkwi w dużej interakcji, ciekawym programie i możliwości wypracowywania rozwiązań z uczestnikami i … tego czegoś co potrafi dodać dobry speaker!

📍 ONLINE: https://4value.com.pl/warsztaty-i-szkolenia-online-webinary/