Firma 4VALUE Business Consulting działa na rynku konsultingu i zaawansowanych szkoleń „in company” wspierając swoich klientów także w procesie rekrutacji menadżerskiej.

W obecnej chwili, dla naszego Stałego Klienta – wiodącej firmy działającej w branży internetowej sprzedaży książek „Antykwariat i księgarnia”,  poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Handlowy

id-10097745

NR 1605001

Miejsce pracy: Kraków i Lubień

Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za przygotowanie, wdrożenie i realizację strategii handlowej firmy, wdrożenie instrumentów zakupu, sprzedaży i marketingu oraz nadzór nad pracą podległego zespołu. W dalszym kroku możliwy jest rozwój do funkcji Dyrektora Zarządzającego firmy.

Poszukujemy osoby o  minimum 3-letnim doświadczeniu menedżerski  związanym z obszarem zarządzania sprzedażą i zakupami, zorientowaną na wyniki, o dużej dynamice i  kreatywności.

Opis Stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna   m. in. za:
  • Planowanie i wykonanie budżetów sprzedaży i rentowności,
  • Planowanie i koordynowanie zakupów oraz koordynowanie operacji logistycznych,
  • Organizacje pracy podległego zespołu,
  • Udział w kreowaniu strategii firmy,
  • Kontakty z kluczowymi klientami firmy oraz budowanie relacji na rynku;
  • Koordynację akcji promocyjnych;
  • Pozyskiwanie informacji z rynku i analiza działań konkurencji;
  • Dbałość o właściwą pozycje firmy na rynku
  • Przygotowywanie i analiza wyników sprzedażowych,
  • Przygotowywanie raportów i analiz porównawczych dla Zarządu.
Wymagania i kompetencje:
  • minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży, tworzeniu i wdrażaniu strategii sprzedażowych;
  • umiejętność rozpoznawania potencjału tkwiącego w zespole
  • nastawienia na realizację celów i odwaga aby je przekraczać,
  • umiejętność podejmowania decyzji i ustalania priorytetów;
  • umiejętność zarządzania budżetami zakupu, sprzedaży i marketingu;
  • kreatywność, umiejętność inicjowania zmian, dynamizm;
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, interpersonalne, wysoka kultura osobista.
  • Wykształcenie wyższe – preferowany kierunek: zarządzanie
  • Znajomość rynku księgarskiego będzie atutem
  • Prawo jazdy kategorii B
Oferujemy:
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Możliwość brania udziału w innowacyjnych projektach w tym unijnych
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Weryfikacja odbywać się będzie według 4 kroków:
  • Weryfikacja CV
  • Rozmowy wstępne
  • Badanie FRIS
  • Rozmowy zasadnicze

Kontakt:
email: rekrutacja@4Value.com.pl

www.4Value.pl

Proszę w temacie wiadomości umieścić numer ogłoszenia.
Odpowiadamy tylko na wybrane oferty.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie
moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu
rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych
Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.