andrzejAndrzej Kochanek

Dyrektor Generalny i współwłaściciel – 4Value Business Consulting
Odpowiada za strategiczny rozwój 4Value w obszarze doradztwa biznesowego, szkoleń i wdrożeń IT. Menedżer, trener biznesu, konsultant, coach i mentor specjalizujący się w strategiach rozwojowych, efektywności sprzedaży, innowacjach oraz rozwoju osobistym. Przez 17 lat zajmował się zarządzaniem w dużych firmach giełdowych, krajowych i międzynarodowych, jako Dyrektor Sprzedaży, Prezes i Dyrektor Zarządzający. Absolwent Executive MBA Illinois State University oraz Politechniki Łódzkiej. W latach 2010/2011 członek zarządu Izby Gospodarczej Farmacja Polska. W ramach wielu projektów strategicznych uczestniczy w zarządzaniu jako „Wirtualny Członek Zarządu”. Łączy duże doświadczenia biznesowe w zarządzaniu z elementami przywództwa, mentoringu oraz psychologicznymi podstawami osiągania rezultatów.

Paweł_HaponiukPaweł Haponiuk

Partner Zarządzający 4Value Business Consulting
Odpowiada za projekty doradcze, badania oraz  szkolenia z zakresu Akademii Skutecznej Sprzedaży. Konsultant i trener biznesu, coach, ekspert w zakresie zarządzania i sprzedaży. Swoje doświadczenie zdobywał przez blisko dwadzieścia lat na stanowiskach m.in. Sales Managera, National Key Account Mangera, National Sales Managera w międzynarodowych firmach z branż produktów użytkowych i FMCG. Członek wielu zespołów projektowych z zewnętrznymi partnerami. Absolwent Szkoły Trenerów Biznesu oraz Szkoły Coachów . Członek Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu. Specjalizuje się w projektowaniu i prowadzeniu szkoleń z zakresu budowania strategii współpracy z kluczowymi klientami, zarządzania zespołami sprzedażowymi, wykorzystania elementów coachingowych w budowaniu zespołów sprzedażowych.

ZuziaZuzanna Mazurek

Partner Zarządzający 4Value Business Consulting
Odpowiada za rozwój usług w zakresie PR, CSR, coachingu i szkoleń. Przez ponad dziesięć lat pracowała w branży public relations, gdzie zajmowała się projektowaniem strategii komunikacyjnej, działaniami government affairs, community relations, CSR oraz sponsoringiem. Ekspert w zakresie komunikacji kryzysowej. Wspierała członków zarządów w kreowaniu wizerunku i przygotowaniach do wystąpień publicznych. Współpracowała m.in. z takimi markami jak Citi Handlowy, Microsoft, Gillette, Airbus, FedEx, czy PKO BP SA. Certyfikowany story coach, dyplomowany trener biznesu, specjalista od komunikacji. Członek i rzecznik prasowy International Coach Federation (ICF). Pracuje w relacji coachingowej, zarówno z grupami, jak i indywidualnie. Wspiera klientów w osiąganiu ważnych celów, znajdowaniu najlepszych dla nich rozwiązań i wdrażaniu ich w życie. Jako story coach towarzyszy klientom w budowaniu Personal Brandingu, odkrywaniu swoich historii i tworzeniu nowych. Pomaga również odnaleźć osobisty sposób komunikacji, który ma na celu budowanie zaangażowania odbiorców – zarówno potencjalnych klientów czy partnerów biznesowych, jak i podwładnych lub sojuszników w organizacji.

Aleksandra Leśnik

Kierownik Działu Sprzedaży 4Value Business Consulting
Odpowiada za funkcje sprzedażowe oraz dział telemarketingu w 4Value. Koordynuje także pracę trenerów w ramach przygotowywanych szkoleń  i projektów biznesowych.

4vx4